Home

Kodėl verta rinktis mus?

“1seo.lt” yra įsisavinusi  paieškos sistemų optimizavimą (SEO) ir PPC valdymą, kad būtų galima imtis bet kokio verslo, stambaus ar nedidelio.

Analizė

Mes išanalizuosime jūsų svetainę, produktus, verslą ir nišą. Tai svarbus žingsnis, padedantis mūsų SEO komandai pasiruošti raktinių žodžių tyrimams.

Strategija

Sužinoję viską apie jūsų verslą ir jūsų konkurenciją, mes kuriame trumpalaikes ir ilgalaikes strategijas. Tai apima suplanuotus raktinių žodžių tyrimus, seo tekstų rašymai, atgalinių nuorodų kūrimai.

Įgyvendinimas

Kai atliekama web puslapio analizė ir strategija, galima pradėti dirbti su konkrečiomis SEO užduotimis. Mūsų turinio rašymo komanda sukurs ir optimizuos seo tekstus pagal raktinius žodžius.

Ataskaitos

Norime, kad jūs visada tiksliai žinotumėte, kas vyksta. Štai kodėl mes naudojame raktinių ždožių sekimo įrankius, kiekvieną savaitę pateikiame atliktus darbus.

Patobulinimai

Laikui bėgant atliksime papildomus SEO testus atsižvelgiant į jūsų nišą: kaip keičiasi nišą SEO atžvilgiu po Google algoritmų atnaujinimų.

Rezultatai

Panaudę SEO strategiją jūsų verslui, pastebėsite srauto, konversijų ir pajamų pokyčius. Šie pokyčiai gali atsirasti laikui bėgant arba iškart, atsižvelgiant į įvairius veiksnius.

SEO faktoriai

Mūsų SEO ekspertų komanda atliks jūsų svetainės SEO auditą, kad nustatytų, ką galima padaryti norint pagerinti jos reitingą. „Google“ naudoja daugiau nei 200 reitingavimo veiksnių, o mūsų darbas yra užtikrinti, kad jūsų svetainė būtų optimizuota pagal visus 200 faktorius.
Mes apžvelgsime tokius veiksnius kaip socialinių tinklų poveikis, domeno autoritetas ir raktinių žodžių tyrimas bei tendencijos ir t.t Vėliau sudarysime nemokamą išsamią ataskaitą, kurioje bus pabrėžta mūsų išvados ir kokios strategijos gali būti taikomos siekiant pagerinti svetainės reitingą.
Susisiekite su mumis ir  atlikite išsamią  savo svetainės SEO analizę .


Gauk SEO pasiūlymą

SEO nauda verslui

Kokia seo nauda verslui ir kaip tai gali padidinti pardavimus.

Tinklalapis Vartotojui

Vienas iš aukščiausių „Google“ naudojamų veiksnių yra svetainės protaikymas vartotojui. Tinklalapiai, kurie prastai pritaiky vartotojui, yra reitinguojami žemiau nei tie, kurie geriau.

Išlaidos Verslui

Jei verslą internete vykdote pakankamai ilgai, suprantate, kad marketingo kampanijos vykdymo išlaidos gali būti didelės. Bet kokio verslo tikslas yra pelnas. 

Gera Investicija

Kitų marketingo formų, tokių kaip PPC, problema yra ta, kad jos yra veiksmingos tik tol, kol mokate už jas. Tačiau naudojant SEO jums reiks tik vienkartinės strategijos ir rezultatais galite mėgautis tol, kol egzistuoja jūsų svetainė.


Galime padėti

Nėra geresnio laiko jūsų svetainei pradėti aukštą reitingą nei dabar. „Exaalgia“ turi tinkamą komandą, kuri padės per trumpiausią laiką padidinti jūsų verslo augimą.

Jei jums reikia samdyti patikimą  SEO ekspertą  , pasitarkite su mumis. Mes atidžiai išanalizuosime jūsų svetainę ir pateiksime geriausias strategijas, padedančias jai kuo greičiau įvertinti. Mūsų komanda buvo daug apmokyta SEO ekspertų, kurie kuria tendencijas, kad padidintų jūsų pardavimus.

Mes dirbame su daugybe profesionalų, apimančių interneto dizainerius, turinio rašytojus ir rinkodaros ekspertus. Pateikite užklausą šiandien ir gaukite SEO pasiūlymą.

Surask musk

Kontaktai

Telefonas: (+370) 670-22892
Adresas: Veiverių g. 150, Kaunas, 46391, Lietuva

Puslapiai

Kuriama

2021© SEO Paslaugos Kaune visos teisės saugomos