Paslaptys, kaip puikiai atrodyti su marškinėliais

Svarbiausi jūsų minimalistinio garderobo elementai yra vyriški marškiniai. Nėra geresnio jausmo už gerai išlygintus, traškius ir puikiai prigludusius marškinius. Jie sukuria dienos nuotaiką ir leidžia gerai jaustis. Pasiruošę užkariauti pasaulį.

Nesvarbu, ar tai būtų svarbus susitikimas biure, ar susitikimas su klientu, ar oficialus renginys po darbo, jūsų marškiniai yra jūsų patikimas leitenantas ir niekada jūsų nenuvils.

Kai kalbama apie biuro drabužius, mūsų mintyse iškart iškyla paprastos baltos ir mėlynos spalvos. Tai puikiai tinka, tačiau jaunesnis sartoriškas džentelmenas žino, kad gali šiek tiek pažaisti raštais ar rečiau naudojamomis spalvomis, kurios puikiai tinka verslo aplinkai.

Oficialūs marškiniai

Paprastai lengvesni marškiniai yra oficialesni ir priimtinesni. Įdomu tai, kad tiek kostiumams, tiek suknelės bateliams galioja visiškai priešinga taisyklė. Tas pats pasakytina ir apie raštus. Paprastai raštai formalumo hierarchijoje yra žemesnėje vietoje, o didesni raštai yra mažiau formalūs. Bendra išimtis – klasikiniai margaspalviai ir mėlyni dryžuoti marškiniai arba konservatyvesni mikroskiautiniai marškiniai.

Jei ieškote dalykiniams reikalams tinkamų marškinių, tinkamiausi audiniai yra Oksfordo, tvilo ir poplino. Paprastai venkite flanelinių ir džinsinių marškinių ir dėvėkite juos laisvesnėje aplinkoje. Nepamirškite, kad svarbiausia – prigludę marškiniai.

Pradėkime nuo Nr. 1.

Balti marškiniai

Pagalvokite apie bet kokius marškinius. Galiu lažintis, kad baltų marškinių įvaizdis buvo pirmas, kuris iškilo jūsų galvoje, ir ne veltui. Nesvarbu, ar turite minimalistinį garderobą, ar jį atnaujinate ir pradedate nuo nulio. Jei savo aprangai turėtumėte pasirinkti tik vienus marškinius, tai būtų balti Oksfordo marškiniai.

Tai bus kertinis jūsų garderobo akmuo, todėl turėtumėte bet kada turėti tokius marškinius, išlygintus ir švarius. Kodėl? Todėl, kad tai klasikinis, nesenstantis ir svarbiausia: Jis tinka prie bet ko.

Jis nepakeičiamas laidotuvėse ir juodo kaklaraiščio renginiuose, nepriekaištingai atrodo prie tamsiai mėlyno ar anglies spalvos kostiumo ir dvelkia profesionalumu. Jis dera beveik prie bet kokio kaklaraiščio ir gali būti dėvimas bet kokia proga. Balti marškiniai bus geriausias jūsų bičiulis nuo 9 iki 5 val. ir ne tik. Kadangi tai klasika, norėčiau pridėti bent vienus baltus marškinius su įprasta apykakle.

Patarimas profesionalams: jei jūsų dantys šiek tiek pageltę, venkite visiškai baltų marškinių. Tai atkreips nereikalingą dėmesį į jūsų dantis. Vietoj to naudokite šiek tiek neryškios baltos spalvos. Maloniai kviečiame.

Šviesiai mėlyni marškiniai

Jei balti marškiniai yra Betmenas, tai paprasti šviesiai mėlyni marškiniai yra Robinas. Fantastiška universali spalva, šviesiai mėlyna – tai būdas marškinius papildyti spalvomis. Tačiau turėtumėte rinktis šviesesnius atspalvius, pavyzdžiui, dangaus ar kūdikių mėlyną, ir vengti tamsesnių atspalvių oficialioje aplinkoje.

Šviesiai mėlyni marškiniai geriausiai atrodys prie tamsiai mėlyno kostiumo ir gali būti derinami su tamsiai mėlynu kaklaraiščiu, tačiau tikrai išsiskirs su raudonu, bordo ar net oranžiniu ir rudu kaklaraiščiu. Nepaisant to, ne mažiau įspūdingai atrodys ir su angliniu ar vidutinio pilkumo kostiumu ir parodys, kad įdėjote šiek tiek pastangų ir sugebate derinti spalvas. Kitaip tariant, įdėjote šiek tiek pastangų, kad atrodytumėte gerai.

Pasirinkčiau bent dvejus šviesiai mėlynus šiek tiek skirtingų spalvų marškinius, nes mūsų akys labai gerai suvokia detales. Net jei pasirodysite su tuo pačiu kostiumu, truputį pakeitę marškinių spalvą ir pridėję kitokį kaklaraištį galite atrodyti tarsi vilkėtumėte visiškai kitokį drabužį.

Dėl tos pačios priežasties kiekvieni marškiniai galėtų turėti skirtingas apykakles. Nepamirškite suderinti kaklaraiščio mazgo pločio su apykaklės stiliumi, kad pridėtumėte daugiau sartorinio žavesio.

Profesionalų patarimas: Išbandykite egiptietišką medvilnę ir niekada nenorėsite dėvėti nieko kito.