Granito paminklai

Antkapiniai paminklai granito paminklai


Antkapiniai ir paminklai tampa svarbia tema tik gyvenimo pabaigoje arba mirus artimam žmogui, todėl įmonė Tvarkingakapaviete.lt kapu tarkymas stengiasi kad klientams būtų kuo paprasčiau juos sukurti ir įsigyti. Granito paminklai yra populiariausias ir tinkamiausias variantas Lietuvos sąlygomis, nes ši medžiaga yra atspari sezoniniams pokyčiams, įvairioms oro sąlygoms, be to, yra ilgaamžė, todėl jos nereikės keisti po kelerių metų. Gerbdami klientus ir jų poreikius, suteikiame galimybę ir įsigyti, ir suprojektuoti antkapį pagal kiekvieno pageidavimus.

Ant antkapių galima išgraviruoti tekstą, portretus ar bet kokį kitą dizaino elementą. Galite susisiekti su mumis dėl bet kokių idėjų, kurias norėtumėte įgyvendinti. Paminklo graviravimo kaina priklauso nuo jūsų ketinimų – kas bus pavaizduota ant antkapio, kiek teksto bus ant jo ir kitų aspektų, todėl susisiekite su mumis, kad aptartume jūsų pageidavimus ir nustatytume tinkamo antkapio graviravimo kainą.

Dažniausiai paminklas puošiamas graviravimu – ant akmens perkusiniu būdu užteptu atvaizdu. Šiuolaikinės technologijos leidžia graveriui dirbti su skaitmeniniais vaizdais. Mirusiojo nuotrauka nuskenuojama, prireikus retušuojama, meniškai apdorojama, skaitmenizuojama ir perkeliama į akmenį, po to meistras rankomis arba automatiškai graviruoja. Kai portretas graviruojamas automatiškai, galima tiksliai atkartoti veido bruožus ir pasirinktų dekoratyvinių elementų geometriją.

Be portreto, ant paminklo gali būti informaciniai užrašai, gedulo žodžiai (epitafijos), religiniai simboliai, rėmeliai, meninės rankų kompozicijos, augalų ornamentai, angelų, paukščių ar gyvūnų atvaizdai.

Mūsų asortimente yra įvairių formų, dydžių ir spalvų granitinių antkapių, todėl galime parinkti tinkamiausią pagal jūsų pageidavimus ir pritaikyti jį pagal jūsų pageidavimus. Jie graviruojami specialia smėliavimo arba lazerinio graviravimo įranga, kuri užtikrina ne tik aukštos kokybės graviravimą, bet ir didelį tikslumą, taip maksimaliai patenkinant kliento pageidavimus.

Pasirinkite spalvotą granito antkapį, nurodykite savo ketinimus dėl dizaino ar norimo teksto, o mes kompiuteryje sukursime dizaino projektą, kurį galėsite peržiūrėti ir įsitikinti, kad jis atitinka kiekvieno kliento skonį. Mūsų svetainėje taip pat galite pamatyti įvairių užrašų stilių pavyzdžių, kad būtų lengviau išsirinkti tinkamiausią. Taip pat siūlome įvairių paruoštų motyvų ir dizainų, kuriuos galima išgraviruoti ant pasirinkto kapo paminklo. Jei norite graviruoti praeivio portretą, jums reikės graviruojamo atvaizdo.

Be pardavimo ir personalizavimo, mūsų įmonė taip pat siūlo antkapinių paminklų transportavimo ir montavimo paslaugas – viską atliksime nuo A iki Z, kad klientas atitinkamu gyvenimo momentu patirtų mažiau nerimo ir viskas vyktų sklandžiai.