Kaip sekso žaislai gali būti naudingi kiekvieniems santykiams

Geresnis seksas


Kuri pora netrokšta dar malonesnio sekso?! „Visiems praverstų daugiau sekso – tai geras dalykas”.”Sekso žaislai padeda poroms paįvairinti santykius ir miegamajame patirti įvairių jaudinančių įspūdžių. Jei jūsų seksualinis požiūris bus žaismingas, jūsų seksualiniai santykiai teiks daugiau pasitenkinimo”.

Papildomi orgazmai!

Ar žinojote, kad apie 75 proc. moterų negali pasiekti orgazmo per penetracinį seksą ir beveik 50 proc. bent kartą yra suvaidinusios „didįjį O”? Pasak Rybčino, tai tiesa! „Jei naudojate sekso žaisliukus, jūsų galimybės pasiekti orgazmą smarkiai padidėja. Daugumai moterų, norint patirti orgazmą, reikia klitorio stimuliacijos. Štai kodėl sekso žaisliukai (ypač vibratoriai) yra puikus būdas padėti pasiekti kulminaciją”. Ir akivaizdu, kad geriausias seksas apima kiekvieno partnerio orgazmą, tiesa?

Jokio spaudimo

Daugelis vyrų gali jaustis pakeisti ir netinkami, kai miegamajame naudojami sekso žaisliukai; tačiau kiti jaučia, kad nuo jų nukrenta spaudimas atlikti užduotis, aiškina santykių ekspertė ir AskApril.com autorė April Masini. Tai neabejotinai gali sustiprinti jūsų santykius. Veikite lėtai. „Jei manote, kad jūsų partneris nervinsis arba atmes jūsų pasiūlymą naudoti sekso žaisliuką, neišimkite jo iš dėžutės, kai abu būsite nuogi. Pradėkite apie tai po truputį kalbėti neseksualiais scenarijais, pavyzdžiui, kavinėje prie kavos puodelio”, – siūlo ji. „Ir nepateikite to kaip pasiūlymo „viskas arba nieko”. Nėra nieko, kas labiau primena seksualinį spaudimą, nei partneris, kuris sako: „Gerai, štai ką darysime toliau”.

Intymumo nauda

Daugelis moterų nekenčia savo kūno, o tai kartais gali sukelti intymumo problemų, pabrėžia Rybčinas. „Sekso žaisliukų naudojimas abipusės masturbacijos ar sekso metu gali sumažinti nerimą dėl nuogumo ir padėti sukurti daugiau intymumo.” Jei jūsų partneris nejaučia, leiskite atmesti seksualinę pagalbą ar sekso žaisliuką, bet nepasiduokite, rekomenduoja Masini. „Leiskite seksualinę priemonę ar žaislą atmetančiam asmeniui pajusti, kad jis turi galios atsisakyti. Ir būkite pasirengę visiškai atsisakyti šios idėjos. Vis dėlto nebijokite po poros savaičių vėl ją iškelti kaip galimybę, tačiau kitu būdu”, – sako ji. „Pavyzdžiui, kai jūsų partneris bus geros nuotaikos arba džiaugsis kažkuo, dėl ko buvote dosnūs, priminkite jam ar jai, kad labai norėtumėte išbandyti tam tikrą dalyką, tik vieną kartą, kai tik jis ar ji pasakys, kad yra pasiruošę.”