Seo rasymas

Kas yra SEO rašymas ir kaip jį atlikti?

Kas yra SEO rašymas? SEO – tai optimizavimas paieškos sistemoms. SEO rašymas (arba rašymas SEO tikslais) – tai specifinis rašymo būdas, kuriuo siekiama atkreipti paieškos sistemų dėmesį naudojant tam tikrą žodį ar frazę.

Paprastai tai galime vadinti; tai rašymas orientuojantis į raktinį žodį ar raktinę frazę, siekiant patraukti svetainių dėmesį iš paieškos sistemų. Tačiau kodėl tai labai svarbu interneto svetainėms? Svetainė turi pateikti savo turinį, paslaugą ar produktą žmonėms pagal tai, ko jie nuolat ieško paieškos sistemose.

Nes svetainių savininkams reikia, kad žmonės (srautas) ateitų į jų svetainę ir įsitrauktų į jų teikiamą turinį, paslaugą ar produktus, paslaugas.

Taigi jiems reikia, kad paieškos sistemos nukreiptų žmones į jų svetainę, pateikdamos vertingą turinį. Jei norite pradėti rašyti SEO, pradėdami kurti svetainę arba tinklaraštį, turite žinoti tam tikrus dalykus ir sritis. Visada geras turinys ir į paieškos sistemas nukreiptas, SEO palankus turinys bus jų viršuje.

Nuo jo priklausys, kaip žmonės sąveikaus su jūsų svetaine ir kaip paieškos sistemos nukreips į jūsų svetainę pagal tikslinius raktažodžius ar raktines frazes.

Šiame straipsnyje aš eisiu per, parodydamas jums apie esminius SEO rašymo veiksnius, kuriuos išmokau iš savo tinklaraščio kelionės nuo pat pradžių. Pereikime prie vadovo! Atskleidimas: Šiame nemokamame straipsnyje yra keletas partnerių nuorodų. Jei per vieną iš šių nuorodų įsigysite kokią nors paslaugą, galiu uždirbti nedidelį komisinį mokestį, tačiau tai jums papildomai nekainuos.

1. Pasirinkite raktažodį

Tai žodis arba frazė, kurią norite, kad jūsų turinys būtų rodomas pirmuosiuose paieškos sistemos rezultatų puslapiuose.

Svarbu atlikti raktažodžių tyrimą ir pasirinkti SEO raktažodžius. Jis turi būti paprastas ir toks, kurio ieškantys žmonės iš tikrųjų turi galimybę užimti aukštesnę vietą paieškos sistemose. Taip, tai yra svarbesnis dalykas SEO optimizavime, todėl neskubėkite tirti raktažodžių, kurių reikia norint pradėti rašyti SEO, naudodamiesi toliau nurodytais įrankiais.

SEMrush:pirmaujanti SEO priemonė, kuri padeda atlikti raktinių žodžių tyrimus, seka jūsų konkurentus, atlieka jūsų svetainės ar tinklaraščio SEO auditą ir daug kitų dalykų. Galite susikurti nemokamą „SEMrush” paskyrą, o su nemokamu planu jie teiks tam tikras ribotas paslaugas ir paieškas per dieną.

2. Parašykite tobulą pavadinimą

Pavadinimas naudojamas paieškos varikliams ir lankytojams pasakyti, apie ką yra jūsų puslapis ir kuo jis vertingas. Galite parašyti patrauklų pavadinimą, kad pagerintumėte paspaudimų rodiklį (PR) iš paieškos sistemų. Tačiau turėtumėte siekti, kad jūsų titulas būtų 50–60 simbolių. Bet visada geriau pavadinimo pradžioje įrašyti raktinį žodį ar frazę, kad jūs sutelkiate dėmesį į rašymą.

3. Į URL įtraukite raktinį žodį

Turėtumėte optimizuoti nuolatinės nuorodos struktūrą SEO rašymui, o tai reiškia, kad jūsų įrašo URL turėtų sutelkti dėmesį į jūsų turinį ir išlaikyti jį trumpą bei draugišką SEO. Jei naudojate „WordPress“, galite nustatyti savo nuolatinių nuorodų struktūrą skiltyje „Bendrieji nustatymai“ ir padaryti ją švarią savo lankytojams.

4. Pradėkite rašyti, įtraukdami raktinius žodžius

Pirmoje pastraipoje, savo SEO turinio pradžioje, būtinai įtraukite sutelktą raktinį žodį. Tai padės jums pradėti rašyti SEO, įvesdami tai, apie ką jūs visiškai rašote. Be to, būtinai įtraukite raktinį žodį į toliau nurodytas vietas: Pavadinimas URL Pirmoji pastraipa Paantraštės (jei įmanoma) Pastraipos (jei įmanoma) Vaizdų „Alt“ žymos Kitas dalykas, apsvarstykite galimybę naudoti turinyje LSI raktinius žodžius .

Paprasčiau tariant, LSI (latentinis semantinis indeksavimas) raktiniai žodžiai yra frazės ir terminai, panašūs arba susiję su jūsų tiksliniu / pagrindiniu raktiniu žodžiu. Šie terminai padės jums pranešti paieškos sistemoms apie bendrą jūsų turinio temą.

5. Nuoroda į kitas svetaines

Vidinės nuorodos yra būtinos norint apie savo svetainę pranešti paieškos sistemoms SEO raštu. Tai sukuria jūsų svetainės struktūrą , o lankytojai gali lengvai naršyti jūsų svetainėje, o tai reiškia, kad lankytojai praleis daugiau laiko jūsų svetainėje. Taigi, kiekvieną įrašą galite susieti su inkaro tekstu su nuorodomis tarp susijusių įrašų.

6. Gaukite nuorodas iš kitų svetainių

Mes galime juos vadinti „atgalinėmis nuorodomis“. Atgalinė nuoroda yra nuoroda iš kitos svetainės , kuri nukreipė į jūsų svetainę. Atgalinės nuorodos į jūsų svetainę yra signalas paieškos sistemoms, o tai reiškia, kad kiti žmonės pasitiki jūsų turiniu. Štai kodėl atgalinės nuorodos daro didelę įtaką svetainės paieškos sistemų rezultatų augimui.

Privalumai dirbant su  turinio rašytoju

Nišinis rašymas – Kad ir kokia būtų jūsų tema… nuo technologijų iki komercijos, nuo mados iki finansų, mes turime tekstų rašytoją, kuris gerai pažįsta jūsų miestą ir pramonės šaką.

Įtraukiančiais rezultatais pagrįsti rezultatai – Mūsų tekstų rašytojai žino, kaip sudominti jūsų vietinę auditoriją, rašydami įtikinamą ir įtikinamą kopiją, kuri yra ir mokomoji, ir pramoginė.

Didesnis pelnas –  mūsų tekstų autoriai suteikia jums pranašumą, padedantį padidinti potencialių klientų skaičių, pardavimus ir pelną.

Paslaugos.lt