Vertikalių automobilių stovėjimo aikštelių privalumai

Pasaulyje, kuriame mūsų miestai dabar yra labiau apgyvendinti nei bet kada anksčiau, paprasčiausiai trūksta vietos automobiliams statyti. Kuo daugiau žmonių, tuo daugiau automobilių, o visa tai didina spūstis, eismą ir sunkumus, susijusius su automobilių statymu.

Parktronikai aikštelėse

Mūsų miestuose paprasčiausiai nebėra vietos, kad būtų galima įrengti plokščias automobilių stovėjimo aikšteles prekybos centrams, daugiabučiams, biurų pastatams ir lankytinoms vietoms. Vietoj to, automobilių stovėjimo aikštelių ateitis – išnaudoti vertikalią erdvę, panašiai kaip tai daroma su dangoraižiais parktronikai padės.

Tai įmanoma naudojant vertikalias automobilių stovėjimo aikšteles, kuriose transporto priemonių statymas organizuojamas naudojant elektrinį valdymą. Daugelis gamintojų galės pasiūlyti automobilių stovėjimo aikšteles, kuriose antžeminėje erdvėje, kurioje paprastai telpa tik trys automobiliai, bus galima pastatyti iki 60 automobilių.

Toliau apžvelkite vertikalių automobilių stovėjimo aikštelių privalumus:

Daugiau automobilių stovėjimo vietų mažesnėje erdvėje

Žinoma, pirmas didelis šio tipo automobilių stovėjimo aikštelių privalumas yra tas, kad sutaupoma daug vietos, palyginti su įprastomis automobilių stovėjimo sistemomis. Automobiliai sukraunami naudojant elektrinę valdymo sistemą, kuri apima liftus, kėlimo įrenginius ir sukamuosius stalus, todėl juos puikiai galima naudoti šalia aukštų pastatų.

Mažesni lubų aukščio reikalavimai

Vietos sutaupoma ir dėl to, kad jų lubų aukštis yra mažesnis nei įprastose automobilių stovėjimo aikštelėse. Automobiliai tiesiog sutalpinami į minimalią erdvę, todėl galima įrengti daugiau lygių ir daugiau stovėjimo vietų.

Kiti įprastinės automobilių stovėjimo aikštelės reikalavimai, kurių nereikia

Kadangi viskas valdoma elektra, nereikia tokių dalykų kaip keleiviniai liftai, laiptai ir rampos. Transporto priemonės savininkas paprasčiausiai laukia, kol jo automobilis bus atvežtas prie jo naudojant elektrinį valdymą, ir išvažiuoja.

Mažesnis apšvietimas

Dėl to, kad automobiliai tiesiogine prasme laikomi atokiau, vertikaliose automobilių stovėjimo aikštelėse nereikia nuolatinio apšvietimo. Paprastai įrengiamas tik avarinis ir techninės priežiūros apšvietimas, kuris naudojamas tik prireikus.

Apibendrinimas

Tai tik keletas vertikalių automobilių stovėjimo aikštelių privalumų, tačiau yra ir daug kitų, pavyzdžiui, klientui daug patogiau ir paprastai pagerėja automobilio atsiėmimo laikas, palyginti su tradiciniais automobilių statymo būdais.

Jei galvojate apie automobilių stovėjimo sistemos diegimą savo pastate, verta rinktis pirmaujančių gamintojų vertikalias automobilių stovėjimo aikšteles.